אודותינו

טוקן סטודיו לעיצוב הינו מן החברות הוותיקות בתחום תיכנון, עיצוב והקמה של תערוכות, מוזיאונים, אתרים ומרכזי מבקרים. טוקן מתמחה בביצוע פרוייקטים מורכבים ובתיכנון פתרונות כוללים בתחום למגוון גדול של מוסדות וארגונים. על קהל לקוחותינו נמנים מוזיאונים, גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, מוסדות אקדמים, גלריות אומנות וחברות מסחריות, כולם מן המובילים בישראל.

אנו ידועים בזכות עמידה קשוחה ובלתי מתפשרת בלוחות זמנים ומסגרות תקציב, ותודעת שירות גבוהה המאפשרת לנו לזהות במדוייק צרכים מול משאבים ליצירת חיבור אופטימלי בכל פרוייקט ופרוייקט.
באמצעות צוות מגובש ומיומן של מעצבים, אנשי תוכן, מפיקים ועובדי סדנא אנו מלווים את הרעיון משלב הנצתו ועד להגשמתו הטובה ביותר בחלל הנתון. כמו כן, טוקן מקושרת עם רשת ענפה של מעצבי מוצר, אנשי חינוך, צלמים, מאיירים, פסלים ואדריכלים מן הטובים והמוכשרים, בוגרי המוסדות האקדמיים ובתי ספר לעיצוב המובחרים בישראל ואלו משתלבים על פי הצורך בפרוייקטים של החברה.

במהלך השנים פיתח הסטודיו בהנהלתו של איל שינבאום, מתודת תיכנון ועיצוב ייחודית. פיתוח והקמה של תערוכות הינו תחום המפגיש שלל גדול של פרקטיקות – אנשי תוכן ועיצוב תעשייתי, אנשי טכנולוגיה, מהנדסי חומר ועובדי סדנא. בטוקן, מתוך ראיה רחבה של הדברים, הקפדנו למקם את סדנת העבודה בסמיכות לחדרי הפיתוח והתיכנון מתוך מחוייבות לרמת אינטגרציה מקסימלית לאורך שלבי היצירה השונים. כל מתקן, קטן כגדול, הוא יחיד מסוגו ומתעצב תוך כדי ביצוע ללא בזבוז מיותר של משאבים. לא זו בלבד ששילוב ייחודי זה מאפשר לטוקן לפתח פרוייקטים מורכבים בתוך מסגרות תקציב שפויות אלא שההיזון ההדדי בין התחומים השונים לאורך כל שלבי הביצוע הוא גם שמעניק למוצר המוגמר שלנו בסופו של יום, את כוחו לרתק את קהל המבקרים בחוויה סוחפת ומעשירה.

יחד עם זאת, בטוקן אנו מאמינים כי תוכן ועיצוב בחלל נתון הם לא רק "ידע" או "חוויה" אלא הם פלטפורמה לחינוך – חינוך להתבוננות, לקשב סביבתי ולפתיחות מחשבתית וחושית. תפיסה רחבה זו מיושמת על ידי צוות טוקן גם במעורבות חברתית, חינוכית ותרבותית של הוראת עיצוב וכן בפעולות התנדבות שונות.