top of page

המלצות

שיתוף הפעולה אתכם לכל אורך

הדרך היה מקצועי ופורה ומלווה ביחסי אנוש וסבלנות רבה.
תודה על האחריות, המסירות, האכפתיות, הירידה לפרטים והעמידה באתגרים שצצו לאורך  הדרך.

מוזיאון המייסדים מעלות

אלעד בצלאלי

סמנכ"ל

המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

העבודה עם "טוקן" הייתה יצירתית וטובה - עובדיה היו קשובים לצרכים, קיבלו שינויים גם אם קרו ברגע האחרון והדיאלוג עימם היה נעים ומקצועי....התערוכה היא למעשה פרי של עבודה משותפת והדוקה
בין אנשי התוכן של המכון למורשת בן-גוריון ומעצבי התערוכה - חברת טוקן. וכך, בזכות השילוב האמור נוצרה תערוכה אסטטית, מזמינה, צבעונית, עשירה וחכמה...
איך אמרה אחת המומחיות "להמסרה"? ניכר שאנשים המבינים בחינוך מוזיאלי יצרו אותה.

תערוכת "הזקן והעם"

איתן דוניץ

מנהל

המכון למורשת בן גוריון

חברת טוקן עמדה במשימות בהצלחה רבה. יתירה מכך, אני כאוצרת המוזיאון וכל צוות המחלקה נהנינו מאוד לעבוד עם צוות המעצבים לאורך כל שלבי העבודה על התערוכה. הם הפגינו מקצועיות, כישרון, יעילות ולא פחות חשוב, אמינות, הבנה ורגישות מדהימה לנושאים, סבלנות וסובלנות.

תערוכת קבע "קול חתן וקול כלה"

אורלי בחר לוי

אוצרת

מרכז מורשת יהדות בבל

המחשבה הרעיונית המקדימה, התרגום ליצירתיות בביצוע, ההפקה = כל אלה תרמו רבות למתיחת הפנים של התצוגה, במינימום המשאבים שעמדו לרשותנו,

ויחד, יכולנו להם. 

אני מעריכה זאת מאד  !!! אתם צוות מנצח !!!

מנצח כל תקלה, כל מהמורה שבדרך, ומביא פתרון: בהקשבה, בחשיבה ובנועם הליכות.

תצוגת קבע "כל ההתחלות"

דורין גורן

אוצרת

מוזיאון החאן חדרה

מראשית העבודה ועד סופה הטוב התנהלה העבודה כסדרה. חברת טוקן זיהתה עבורנו איש קשר ומנהל
פרויקט שהיה זמין לנו בכל זמן שנדרש לנו, החברה נצמדה ללוח הזמנים שנקבע, הקפידה על איכות
עבודה גבוהה, בעלי המקצוע היו מקצוענים לעילא ומעל לכל היו נעימים ביותר, סבלניים וקשובים, והפכו את העבודה המשותפת לנעימה, יצירתית ונוסכת חדווה.

מרכז מבקרים ארכיון המדינה

רותי אברמוביץ

גנזת המדינה

ארכיון המדינה

שיתוף הפעולה עם טוקן לאורך העבודה על הפרויקט היה מקצועי, פורה ונעים.
לטוקן צוות מקצועי יצירתי, אחראי, מסור וסבלני.
במסגרת הפרויקט נאלצה טוקן לעמוד באתגרים רבים של בינוי ולוחות זמנים שלא היו חלק מהתוכנית המקורית ועשתה זאת בהצלחה רבה, מבלי לוותר על איכות העבודה והפרטים.

תצוגות קבע: הלווין, המערה, מארג החיים

גב וייל

מנהל פרויקט מוזיאון הטבע

ואת כל המאמץ ההפקתי העצום הזה הם עשו ביצירתיות, בכישרון מרקיע שחקים, במקצועיות ובמקצוענות, ברוח טובה, בנחישות ובמסירות אין קץ. השעות הרבות שבילינו ביחד בהפקת המוזיאון היו תמיד תענוג צרוף! אין לי ספק שלולא היצירתיות המטורפת שלהם המוזיאון הזה, כמו גם התערוכות המתחלפות שעשינו ביחד, לא היו יוצאים לאוויר העולם כפי שיצאו. לאורך כל ההפקה וההעמדה, שלבים רווי מתחים ועצבים בדרך כלל, הכול נעשה תמיד ברוח טובה ובתחושה מוחלטת שכולנו צוות אחד שאוהב את מה שהוא עושה ואחד/ת את השני/ה. 

דר' אורית שחם גובר

אוצרת

אנו - מוזיאון העם היהודי

נפלה בחלקי הזכות לעבוד עם אנשים בעלי יכולות טכניות, יכולות עיצוביות ואומנותיות ומעל הכול יכולות אנושיות נדירות.
היה לי הכבוד והעונג המקצועי והאישי לעבוד ולזכות ברמת ידע, שיתוף פעולה ובעיקר ומעל הכול לזכות במפגש נדיר עם צומת של ידע, כישרונות ויכולות רבות, מגוונות וסותרות תחת קורת גג אחת.

יהודית סספורטס

אמנית

חשוב לציין שהצוות המקצועי והיצירתי מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכל אורך תהליך העבודה למן התכנון ועד לביצוע מתקיים דיאלוג בשיתוף פעולה מלא. מהלך העבודה עם כל אנשי הצוות הינו ענייני, ממוקד ומתנהל באווירה טובה, דבר המעיד על יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ויכולת במימוש תוכניות, תוך גילוי אחריות על כל תהליך העבודה.
לסיכום, אין לי ספק שהכישורים המקצועיים, הכישורים האנושיים והכישרונות היצירתיים המאפיינים את אנשי הסטודיו מהווים בסיס מצוין לעבודה פורייה ומקצועית בכל תחום מתבקש.

תערוכות מתחלפות שונות

שרה ריימן שור

אוצרת

מוזיאון תל אביב לאמנות

חברת טוקן עבדה בשיתוף מלא עם צוות האוצרות של בית התפוצות, חברות המדיה והאינטראקטיב והייתה שותפה מלאה בפיתוח מייצגים ומוקדי תצוגה משלב כתיבת התכנים אותם הצליחו בכישרון רב לקדם קריאטיבית ועיצובית כאחד. החוויה הטובה של העבודה המשותפת המשיכה גם בתחום הביצוע, בחירת ספקי המשנה
הטובים ביותר ללא פשרות והחשוב מכל בכל פרויקט תוך עמידה בתקציב ולוח זמנים.

מדי שביד

מנהלת פרויקט

אנו - מוזיאון העם היהודי

עבודתכם המקצועית, היצירתית והנפלאה בעיצוב חלל האודיטוריום במכון איילון, ראויה לשבחים והערכה. העבודה איתך, לאורך השנים, יש בה משהו יוצר ומייצר יצירות של ממש הנולדות מתוך כשרון וחיבור אמיתי ועמוק לדברים.

חדר הקרנה מכון איילון

עמרי שלמון

מנכ"ל

מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

אין ספק שתערוכה מוצלחת היא פרי עבודה משותפת של אוצר ומעצב. עבדתי עם כמה מעצבים, ולא רק במוזיאון ארץ-ישראל, תל אביב. בתערוכה "דבש מלכים" התוודעתי לראשונה אל טוקן סטודיו לעיצוב. דומה שלמן הרגע הראשון היה
חיבור טוב בין האוצרת למעצבים, איל שינבאום והדר בורשטיין. השניים כרו אוזן לסיפור שביקשתי לספר באמצעות התערוכה, ומיד ניצת בהם הניצוץ שילווה את כל מהלך העשייה. מלכתחילה היה ברור ומוסכם, שהעיצוב ישרת את החפצים הארכיאולוגיים האילמים וידובב אותם.

תערוכת "דבש מלכים"

עירית ציפר

אוצרת

מוזיאון ארץ ישראל

הצוות

bottom of page